Fundacja Wawel z rodziną

Fundacja prowadzi działalność w zakresie realizacji pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnych sytuacjach, wyrównywania szans życiowych.

OVERVIEW

This domain fundacjawawel.pl currently has an average traffic classification of zero (the lower the more users). We have scanned two pages within the website fundacjawawel.pl and found twenty-three websites linking to fundacjawawel.pl.

FUNDACJAWAWEL.PL RANKINGS

This domain fundacjawawel.pl has seen variant quantities of traffic throughout the the year.
Traffic for fundacjawawel.pl

Traffic ranking (by month) for fundacjawawel.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacjawawel.pl

Wawel - dla mediów

To niektóre z korzyści z rejestracji w naszym internetowym biurze prasowym. Nowe formy tabliczek czekolad z Wawelu. Nowe smaki galaretek Fresh and Fruity. Skomponuj własną radość - nowa kampania reklamowa Wawel. Kolejny owocny rok Fundacji Wawel z Rodziną. Wawel firma z bogatą tradycją i dynamiczną przyszłością. Nagrody i wyróżnienia Wawel SA.

Aktualności Odyseja Umysłu

Odyseja Umysłu uczy młodych ludzi stawiać czoła zmianom, zaszczepia w nich radość z nauki i wiarę we własne zdolności osiągania tego, co inni mogliby uznać za niemożliwe.

Aktualności Odyseja Umysłu

Pogotowie Opiekuńcze w Lublinie

INICJATYWA WSPIERANIA DZIECI Z DOMÓW DZIECKA ZIEMI LUBELSKIEJ. 34 1240 2496 1111 0010 4945 3008. Za wszelkie wpłaty na rzecz dzieci serdecznie dziękujemy. Jesteśmy też ogromnie wdzięczni za każdą inną formę wsparcia dzieci. Naszym celem jest działanie na rzecz dziecka i rodziny. Zapewniamy całodobowe wyżywienie i bieżącą, pe.

Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza Typu Socjalizacyjnego w Wołowie Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza Typu Socjalizacyjnego w Wołowie

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Typu Socjalizacyjnego w Wołowie. UlKościuszki 27, 56-100 Wołów. Ognisko integracyjne z dziećmi z Ukrainy. Ognisko integracyjne z dziećmi z Ukrainy W pierwszą sobotę sierpnia odbyło się ognisko integracyjne z dziećmi z Ukrainy, przebywającymi na wakacjach w Wołowie. Dzieci przyjechały do naszego miasta z miejscowości Kuźniecowsk, w obwodzie rówieńskim.

Wawel - dla mediów

To niektóre z korzyści z rejestracji w naszym internetowym biurze prasowym. Wawel wyzwala radość na wakacjach. Nowe galaretki Fresh and Fruity Cola. Pyszne, chrupiące Karmelki na lato! Wawel nagrodzony w konkursie Złoty Paragon 2015. 20 000 uśmiechów najmłodszych w dniu ich święta! Wawel wspiera Towarzystwo Pomocy im. Nowe formy tabliczek czekolad z Wawelu. Nowe smaki galaretek Fresh and Fruity.

Ladies Designs DIY, lifestyle, design, majsterkowanie, wnętrza, inspiracje, dom, ogród

Blog wnętrzarski,interiors design,interiorsdesign,najpiękniejsze miejsca,dom,dekoracje wnętrz,wnętrza,blog o wnętrzach,moje wnętrza,inspiracje,jak to zrobić,DIY,o dzieciach,meble,ogród, eko design,design,pasja tworzenia, marzenia, radość,home decor,designs,home,mój dom,www. pl,recykling,z odzysku,upcykling,upcycling,lifestyl,. DIY - zrób to sam. Tablica organizacyjna - DIY, czyli zrób to sam. Tablica organizacyjna idealna do zaplanowania wakacji.

WHAT DOES FUNDACJAWAWEL.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjawawel.pl Mobile Screenshot of fundacjawawel.pl Tablet Screenshot of fundacjawawel.pl

FUNDACJAWAWEL.PL HOST

I identified that a single root page on fundacjawawel.pl took one thousand one hundred and forty-four milliseconds to load. We could not observe a SSL certificate, so our crawlers consider this site not secure.
62.121.130.115

I observed that this domain is using the nginx/1.12.2 operating system.

Fundacja Wawel z rodziną

DESCRIPTION

CONTENT

This domain fundacjawawel.pl has the following in the web site, "Czym zajmuje się Fundacja? Zobacz jak to zrobić." We analyzed that the webpage also stated " 5 czerwca 2008 roku została powołana fundacja Wawel z Rodziną jako kontynuacja działalności charytatywnej, którą firma Wawel prowadzi od lat." It also stated " Naszym celem jest udzielanie pomocy oraz wspieranie polskich rodzin i instytucji sprawujących opiekę zastępczą nad dziećmi. Prezesem Fundacji Wawel z Rodziną jest Tomasz Schimscheiner, urodzony w Krakowie znany aktor teatralny i telewizyjny, od lat aktywnie zaang." The header had fundacja wawel z rodziną as the highest ranking search term. It was followed by fundacja, wawel, and rodzina which isn't as ranked as highly as fundacja wawel z rodziną. The next words they used was majówka. dzień dziecka was also included but might not be seen by search crawlers.

SEEK OTHER WEB SITES

Fundacja Węgielek

IAMS karmi kocich podopiecznych Fundacji Węgielek. Fruminator dba o wyczesane futerka podopiecznych Fundacji Węgielek. Kliknij! Zrób zakupy z LileTink i wesprzyj podopiecznych Fundacji Węgielek.

Fundacja Wolności i Przedsiębiorczości Oficjalna strona Fundacji

Rekrutacja na XII edycję PAAL ruszyła! Z dumą kontynuuje.

Fundacja Wolności Chcemy by mieszkańcy Lublina realnie decydowali o tym, co się dzieje w mieście

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Twitter Napisz do nas na Twitterze. Najszybciej otrzymasz w ten sposób odpowiedź, która będzie publiczna. Facebook Najświeższe aktualności publikujemy regularnie na Facebooku. YouTube Zobacz filmy zrealizowane dla Fundacji Wolności. Flickr Publikujemy zdjęcia z Rad Dzielnic i innych wydarzeń. Otwarty Łuck, Otwarte Równe.

Fundacja WRÓĆ

8211; Zajęcia stolarskie; Ognisko. 6 stycznia już po ra.

Fundacja Wspomagania Wsi

Pożyczki na rozwój Twojej firmy. Zapraszamy samorządy do udziału w projekcie Nasza Przestrzeń II. Spotkania dla wójtów i burmistrzów. Zapraszamy na nasze cykliczne warsztaty! XVII Spotkanie Organizacji Działających na Obszarach Wiejskich. Archiwum Wspomnień Jana Pawła II. Konkurs dla gimnazjalistów i licealistów. Wsparcie dla aktywnych społeczności lokalnych.